Jaki prezent dla kolegi na 18stkę

Jaki prezent dla kolegi na 18stkę

18 – ste urodziny to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka. Zyskujemy status osoby dorosłej. Wielu z nas chce hucznie świętować ten dzień, więc organizuje przyjęcia urodzinowe. Goście zostają zaproszeni. Nie sposób na taką uroczystość przyjść z pustymi rękami. Co więc będzie odpowiedni prezentem dla jubilata płci męskiej?

Zanim wybierzemy się na poszukiwanie prezentu zastanówmy się, z czego nasz kolega mógłby się ucieszyć. Pomyślmy jakim jest typem młodego mężczyzny. Czy przywiązuje wagę do swojego wyglądu, czy może jest zapalonym młodym sportowcem, informatykiem albo uwielbia spędzać czas w towarzystwie muzyki bądź lektury.

Jeśli nasz kolega troszczy się o swój wygląd i interesuję się modą z całą pewnością możemy podarować mu coś do ubrania. Modna koszula, pasek czy pojemna torba na książki z całą pewnością przypadnie mu do gustu. Każdemu koledze można kupić również zegarek czy portfel. Mężczyźni lubią tego typu dodatki. Modnemu 18latkowi możemy także dać w prezencie perfumy czy inne kosmetyki.

Jeżeli nasz kolega interesuje się sportem możemy kupić mu bilety na mecz czy inne wydarzenie, koszulkę lub sprzęt sportowy. Podobnie sprawa ma się z fanami muzyki. Dodatkową opcją tutaj jest także płyta CD.

Zastanówmy się również na różnego typu gadżetami np. samo mrożącym się kuflem, scyzorykiem, zabawną bielizną.

Pamiętajmy o tym, że najlepszym podarkiem jest coś zrobionego własnoręcznie. Poruszmy naszą wyobraźnię i najlepiej stwórzmy coś własnego.