Jaki prezent dla żony na pierwszą rocznicę ślubu

Jaki prezent dla żony na pierwszą rocznicę ślubu

Pierwsza rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej pary małżeńskiej. Częściej to panie pamiętają o tej szczególnej dacie, ale również mąż nie może  zapomnieć o tym dniu i powinien przygotować dla swojej drugiej połowy prezent lub niespodziankę.

To na co zdecyduje się małżonek, zależy od charakteru żony. Niektóre panie wolą spędzać ważne chwile w domowym zaciszu, inne lubią świętować z pompą i ekstrawagancko. Bez względu jednak na takie upodobania nie możemy zapomnieć o bukiecie kwiatów. Każda kobieta uśmiechnie się na widok pięknych czerwonych róż przeznaczonych właśnie dla niej.

Z bardziej klasycznych prezentów należy oczywiście wymienić nieśmiertelne perfumy oraz biżuterię. Jeżeli decydujemy się na bransoletki czy wisiorki możemy pokusić się o zamówienie graweru z romantyczną dedykacją. Jeżeli znamy dobrze gust i rozmiar noszony przez żonę możemy pokusić się również o garderobę. Jednak istnieje tyle ciekawszych wariantów, że lepiej zostawiać takie podarki na bardziej powszednie okazje.

Naszej żonie możemy podarować seksowaną bieliznę lub koszulkę nocną.

Każda pani z całą pewnością ucieszy się również z romantycznej kolacji, a jeszcze bardziej ze zmysłowego weekendu w Spa, który będziecie mogli spędzić tylko we dwoje. Jeżeli żona jest już mamą i nie ma chwili dla siebie możesz również wykupić jej cykl masaży czy wizytę u kosmetyczki. Odpręży się i nabierze siły do bycia dobrą żoną i matką.