Eleganckie życzenia urodzinowe

Eleganckie życzenia urodzinowe.

Eleganckie życzenia urodzinowe – jak na eleganckiego człowieka przystało, musisz wysyłać eleganckie życzenia, dlatego mamy dla Ciebie propozycje życzeń.


Choćby była zimna zima,
choćby lato męczyło upałem,
pozostań taka jak zawsze byłaś,
taka jak Ciebie kiedyś poznałem.
Życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego!


Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne. Realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień – jak fal, które pchają statek do przodu.


Pragnę Ci życzyć z okazji Twojego święta jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających gwiazd, radości z najmniejszych przyjemności, oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości!


Szczęścia życzę Ci tyle, by uśmiech nie znikał z Twej twarzy, a gdy będziesz smutna przez chwilę, niech spełni się to, o czym marzysz.


Takie to szczere i proste życzenia ofiaruję Tobie w Dniu Twego urodzenia. Wiele uśmiechów, a mało złości, długich lat życia w szczęśliwości, dobrego zdrowia i pomyślności, jak najmniej smutków, dużo radości, dużo przygód morza wrażeń moc słodyczy nic goryczy Tego tobie… życzy


Twoje Urodziny są wyjątkowym dniem, w którym pragnę życzyć Ci wspaniałych ludzi na Twojej drodze, przyjaznych gestów, którymi będą Cię obdarzać, bezchmurnego nieba w Twoich snach, barwnej wiosny w Twoim sercu, śpiewu słowika w Twoich marzeniach oraz wiecznej młodości Twojej duszy!


Tylko słonecznych dni Ci życzę, na te deszczowe parasol pożyczę, niech Twoje marzenia doczekają spełnienia, a promiennego uśmiechu życzę Ci na jednym wdechu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *